Oferta - domki nad morzem "Kazimierz"

domki nad morzem

Szanowni Państwo,

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wypoczynkiem w komfortowych warunkach do Państwa dyspozycji przekazujemy ekologiczne domki nad morzem
- domek letniskowy parterowy i domek letniskowy piętrowy - o wysokim standardzie położone w nadmorskiej miejscowości Darłowo. Kompleks znajduje się
w odległości ok. 2 km od morza i malowniczej piaszczystej dzikiej plaży, ok. 3 km od turystycznej części Darłówka oraz ok. 0,5 km od centrum Darłowa, który stanowi uroczy stary rynek wraz z przyległymi do niego licznymi atrakcyjnymi zabytkami. Na terenie naszego ośrodka stworzyliśmy także plac zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania oraz ogrodzony i bezpieczny parking.

Jeśli jednak podczas wypoczynku zechcecie Państwo urozmaicić swój pobyt możemy Państwu zaproponować niezapomniane atrakcje w postaci połowów dorsza na otwartym morzu, rejsu statkiem oraz wędzenia ryb morskich.

Ponadto, w bezpośredniej okolicy znajdują się liczne i malownicze trasy zarówno rowerowe, jak i spacerowe. Dla zainteresowanych taką formą wypoczynku istnieje możliwość wypożyczenia rowerów za niewielką opłatą.

Serdecznie zapraszamy! - od maja do końca września